Urząd Statystyczny w Olsztynie
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Olsztyn
Ogłoszenie o naborze Nr 76804

Warunki pracy

Praca administracyjno-biurowa, praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie, możliwe wyjazdy służbowe.

Zakres zadań

  • prowadzi prace związane z tworzeniem rejestru TERYT, w tym przestrzennej bazy punktów adresowych w wybranych powiatach województwa warmińsko-mazurskiego, oraz aktualizuje te zbiory we współpracy z jednostkami administracji rządowej i samorządu terytorialnego
  • koordynuje zadania związane z prowadzeniem i aktualizacją wojewódzkich systemów rejestru terytorialnego: NOBC, BREC i TERC
  • koordynuje prace związane z aktualizacją przestrzennych baz danych rejestru TERYT województwa
  • wykorzystuje przestrzenne bazy danych rejestru TERYT w celu tworzenia opracowań kartograficznych na potrzeby realizacji statystycznych badań ankietowych
  • przygotowuje na zlecenie informacje z rejestru TERYT

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe o kierunku geodezja i kartografia, gospodarka przestrzenna
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość ustawy o statystyce publicznej
  • umiejętność obsługi oprogramowania Arc GIS lub pokrewnego
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • rzetelność
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów
  • poszukiwanie informacji
  • umiejętność współpracy
  • komunikatywność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym