Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Olsztynie
Warmińsko-Mazurski Inspektor Transportu Drogowego poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Olsztyn
Ogłoszenie o naborze Nr 81201

Warunki pracy

· praca biurowa,

· praca przy komputerze powyżej 4h dziennie,

· obsługa urządzeń biurowych,

· stanowisko pracy znajduje się na I piętrze budynku- brak windy.

Zakres zadań

  • przygotowywanie i prowadzenie pełnej dokumentacji związanej z rekrutacją pracowników zgodnie z ustawa o służbie cywilnej, kodeksem pracy i ustawa o transporcie drogowym,
  • prowadzenie akt osobowych pracowników oraz dodatkowej dokumentacji pomocniczej,
  • opracowywanie rocznych planów urlopowych i ewidencjonowanie ich wykorzystania,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników,
  • prowadzenie spraw dotyczących szkoleń pracowników,
  • prowadzenie spraw związanych z legitymacjami służbowymi i upoważnieniami inspektorów transportu drogowego,
  • prowadzenie spraw związanych z wynagrodzeniem pracowników,
  • sporządzanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, GUS, GITD i Urzędu Wojewódzkiego.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok i 6 miesięcy doświadczenia zawodowego •znajomość przepisów – ustawy o służbie cywilnej, ustawy o pracownikach państwowych, kodeksu pracy, rozporządzenia w sprawie przepisów BHP oraz przepisów wykonawczych do tych aktów prawnych,
•umiejętność sporządzania pism urzędowych i sprawozdań z zakresu prawa pracy,
•samodzielność i kreatywność w działaniu, podejmowanie decyzji i odpowiedzialność,
•umiejętność obsługi komputera, bardzo dobra znajomość środowiska Windows i aplikacji biurowych (umiejętność edytowania i formatowania dokumentów Word, Excel),
•umiejętność planowania i sprawnej organizacji pracy na samodzielnym stanowisku,
•doświadczenie zawodowe pow. 1,5 roku w administracji lub pracy biurowej lub do 1 roku doświadczenia w komórce kadrowej polegającej na wykonywaniu czynności merytorycznych a nie pomocniczych.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe