Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie
Warmińsko-Mazurski Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Olsztyn
Ogłoszenie o naborze Nr 87521

Warunki pracy

Praca o charakterze administracyjno - biurowym, czas pracy 8 godzin, obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę.

Zakres zadań

  • Sporządza dokumentację sprawozdawczą z realizacji projektu (w języku polskim i języku angielskim, jeżeli wymaga tego projekt), w tym rozliczenia finansowe i rzeczowe, jak również sporządza wnioski o płatność w celu pełnego rozliczenia projektu i uzyskania środków pomocowych;
  • Systematycznie monitoruje i analizuje możliwości wykorzystania funduszy pomocowych w celu wyłonienia programów, dla których beneficjentem mogą być jednostki Policji garnizonu warmińsko-mazurskiego;
  • Sporządza dokumentację (w języku polskim i języku angielskim, jeżeli wymaga tego projekt) niezbędną do złożenia projektu, w tym wnioski aplikacyjne oraz inne załączniki w celu przystąpienia do wybranego projektu pomocowego;
  • Aktywnie poszukuje partnerów do współfinansowania projektów Policji w celu zwiększenia możliwości pozyskiwania dodatkowych środków pomocowych;
  • Współpracuje z samorządami lokalnymi, celem pozyskania dofinansowania projektów Policji;
  • Uczestniczy w pracach komisji przetargowych powoływanych do przygotowywania i przeprowadzania postępowań o zamówienia publiczne oraz innych zespołach nieetatowych.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze pozyskiwania funduszy pomocowych lub powyżej 4 lata doświadczenia zawodowego w administracji publicznej
  • poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli poufne lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego, zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych.
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • studia podyplomowe z zakresu pozyskiwania funduszy pomocowych;
  • wiedza o funkcjonowaniu administracji publicznej i znajomość procedur administracyjnych;
  • umiejętność sprawnej organizacji pracy;
  • umiejętność skutecznego komunikowania się;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność analitycznego myślenia.