Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Sprzedawca - kasjer
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/1255
OBOWIĄZKI:
Obsługa klientów sklepu Godziny pracy 5-13, 13:30-21:30miejsce pracy: 1) Augustowska 3 - sklep nr 12) Bałtycka 35 - sklep nr 6
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

Doświadczenie w branży spożywczej, Mile widzine doświadczenie na dziale mięsnym

Miejsce pracy:

Olsztyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie



Zobacz podobne oferty

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Olsztyn

Symbol data dodania oferty Dodane: wczoraj


Symbol firma Pracodawca: Młodzieżowe Biuro Pracy Olsztyn

Praca przy taśmie na produkcji


Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Olsztyn

Symbol data dodania oferty Dodane: wczoraj


Symbol firma Pracodawca: Młodzieżowe Biuro Pracy Olsztyn

Praca na produkcji Wymagania inne: Książeczka Sanepid


Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Olsztyn

Symbol data dodania oferty Dodane: wczoraj


Symbol firma Pracodawca: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Obsługa klenta oraz świadczenie usług w zakresie koloryzacji, stylizacji oraz pielęgnacji włosów. Strzyżenie męskie oraz damskie. godziny pracy 9-17; 11-19 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe, brak, kierunek: fryzjerstwo Wykształcenie:...


Kategorie informacyjne

Najnowsze oferty pracy:

  • Nauczyciel / Korepetytor

    Superprof

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Poszukujemy pracowników dydaktycznych w całej Polsce , do prowadzenia prywatnych lekcji z wielu dziedzin, w tym: nauki ścisłe, sztuka, języki, zdrowie, fitness i wiele więcej. Superprof jest odpowiedni dla nauczycieli na wszystkich poziomach nauczania,...

  • Referent ds. administracyjnych budowy

    Grupa ERBUD

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Opis stanowiska: Prowadzenie dzienników korespondencyjnych oraz przyjmowanie i wysyłanie poczty; Pomoc w koordynacji bieżących spraw administracyjnych biura budowy; Zakup materiałów administracyjno-biurowych niezbędnych do funkcjonowania pracy na budowie;...

Więcej ofert pracy
logo-rynek-pracy-w-Olsztynie

 2018 PRACA W OLSZTYNIE © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE