Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Sprzedawca
Miejsce pracy: Barczewo
Numer: StPr/24/0351
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Barczewo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Zobacz podobne oferty

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Ostróda

Symbol data dodania oferty Dodane: 2024-04-29

Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

zgodnie z programem stażugodziny odbywania stażu 6-14, Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

symbol miejsca pracyLokalizacja: Biskupiec

Symbol firma Pracodawca: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

symbol miejsca pracyLokalizacja: Szczytno

Symbol data dodania oferty Dodane: 2024-04-28

Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie i wykładanie towaru, wykonywanie dziennych raportów kasowych, pomoc w zamawianiu towaruPraca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 oraz w soboty od 7:00 do 13:00 (do uzgodnienia) Wymagania...