Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Sprzedawca
Miejsce pracy: Biskupiec
Numer: StPr/21/0196
OBOWIĄZKI:

wg programu stażu

Miejsce pracy:

Biskupiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Symbol data dodania oferty Dodane: wczoraj

Symbol firma Pracodawca: MPiPS - PGP

Ogólna obsługa seketariatu, kontakt z urzędami i klientami Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Ostróda

Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

zgodnie ze stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: Doświadczenie zawodowe wymagane.

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Szczytno

Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

przygotowywanie i wypiek pizzyobsługa pieca do wypieku pizzy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: mile widziane doświadczenie zawodowe