Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Sprzedawca
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Numer: StPr/21/0401
OBOWIĄZKI:
Obsługa detaliczna i hurtowa klienta, obsługa systemów komputerowych, wystawianie i wypisywanie faktur, dbanie o wystawianie i czystość towarów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej

Wymagania inne:

szybkość zwinność, poruszanie sie na drabinie np. przy układaniu towarów

Miejsce pracy:

Lidzbark Warmiński

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim