Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Morąg
Numer: StPr/22/1126
OBOWIĄZKI:

zh

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Morąg

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Ostróda

Symbol data dodania oferty Dodane: wczoraj

Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

- obsługa klientów, - przygotowanie towarów do sprzedaży, - składanie zamówień - prowadzenie dokumentacji sklepowej. Praca w godzinach 06:00 - 14:00, 13:00 - 21:00. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Szczytno

Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

- przyjęcie i wykładanie towaru, - sprzedaż praca od poniedziałku do piatku 07:00-15:00, sobota 07:00-13:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: Obsługa kasy fiskalnej Wymagania inne: chęci do pracy, wymagane...

zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe