Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Starszy specjalista w dziale księgowości
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0091
OBOWIĄZKI:
prowadzenie dokumentacji analitycznej wg klasyfikacji budżetowej; sporządzanie planów, sprawozdań oraz harmonogramów wydatków i dochodów;kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych; dekretacja i księgowanie dochodów wydatków budżetowych; księgowanie wpływów i wydatków na rachunku bankowym; wprowadzanie i wysyłanie przelewów bankowych bankowość elektroniczna; przygotowywanie danych do sporządzania sprawozdań GUS; pomoc w kontroli i rozliczaniu projektów programów i dotacji, ścisła współpraca z główną księgową; udział w opracowywaniu projektów przepisów wewnętrznych w zakresie prowadzenia rachunkowości.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania inne:

Pracadawca wymaga od kandydatów minimum śerdniego wykształcenia o profilu ekonomicznym, minimum 3 letniego doświadczenia zawodowego na podobnych stanowiskach. Wymagane umiejętności szczegółowo opisane na stronie BIP ZSEiT w Olsztynie http://zseitolsztyn.biposwiata.pl/wiadomosci/2/wiadomosc/217422/ogloszenie_o_naborze_na_stanowisko_starszego_specjalisty_w_dzialPonadto:dobra znajomość systemu KSAT2000i dla jednostek samorządu terytorialnego; znajomość aktualnych zarządzeń i przepisów: księgowo-oświatowych, o finansach publicznych, rachunkowości budżetowej i umiejętność prawidłowego ich stosowania; umiejętność redagowania pism i szybkiego pisania na klawiaturze

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 420 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego