Głównymi obszarami działań firmy jest doradztwo oraz usługi w zakresie ochrony środowiska i ochrony przyrody w procesach inwestycyjnych, takich jak budowy dróg ekspresowych i autostrad, linii kolejowych, gazociągów, farm wiatrowych i farm fotowoltaicznych, linii energetycznych, portów lotniczych oraz portów morskich.

Staż Absolwencki - Specjalista Ochrony Środowiska i Ochrony Przyrody
Miejsce pracy: Szczytno
Zadania:
  • zapoznawanie się z dokumentacją dotyczącą realizowanych usług, tj. z raportami przyrodniczymi, raportami oddziaływania na środowisko, decyzjami środowiskowymi
  • współudział w realizacji prac badawczych oraz tworzeniu opracowań środowiskowych dotyczących realizowanych nadzorów, monitoringów i inwentaryzacji przyrodniczych
  • analiza dokumentacji w zakresie ochrony środowiska i ochrony przyrody
  • sporządzanie map oraz podstawowych analiz przestrzennych w programie QGIS
  • obsługa biura
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe przyrodnicze (leśnictwo, biologia, ochrona środowiska i kierunki pokrewne)
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, chęć nauki, zaangażowanie, kultura osobista

Wymagania mile widziane:

  • umiejętność obsługi programów QGIS lub ArcGIS
  • zainteresowania przyrodnicze w dziedzinach: botanika, ornitologia, entomologia, herpetologia, itp.
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • płatny staż 6 - miesięczny lub krótszy, w zależności od zaangażowania i postępów stażysty
  • własne stanowisko pracy w okresie odbywania stażu
  • możliwość podjęcia zatrudnienia po zakończeniu stażu w ramach umowy o pracę
  • stałe wsparcie merytoryczne, kompleksowe przeszkolenie i pomoc w zakresie powierzonych zadań
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie cennego doświadczenia