STAŻ
NA DZIEŃ DOBRY
W PKO Banku Polskim dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.
Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.
#ZajmijStanowisko:
Staż w oddziale banku

(Olsztyn)

U nas w banku masz na dzień dobry:

  • umowę zlecenie na co najmniej 3 miesiące  - bo od czegoś trzeba zacząć,
  • elastyczny czas pracy - bo rozumiemy, że nauka jest dla Ciebie ważna,
  • mentora - bo ktoś musi Ci pomóc stawiać pierwsze kroki w pracy.

Na tym stanowisku będziesz:

  • dbać o dobry wizerunek PKO Banku Polskiego S.A,
  • odkrywać funkcjonowanie oddziału detalicznego i stanowisk znajdujących się w jego strukturze,
  • poznawać zasady pracy z klientem detalicznym i standardy jakości obsługi,
  • wspierać oddział w ramach realizowanych zadań i mini – projektów.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • angażujesz się w realizację powierzonych zadań,
  • jesteś samodzielny i kreatywny w działaniu,
  • jesteś studentem lub tegorocznym absolwentem,
  • lubisz pracować w Zespole oraz z klientami,
  • stawiasz na rozwój osobisty i zawodowy w największym Banku w Polsce.

To dobry dzień na aplikowanie! #ZajmijStanowisko.

Co się stanie po kliknięciu "APLIKUJ"?
Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter PKO Banku Polskiego zadzwoni do Ciebie, żeby umówić się na rozmowę rekrutacyjną. Do usłyszenia!

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Biskupiec

Symbol firma Pracodawca: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

bieżąca obsługa klienta Wymagania konieczne: Zawód: Pracownik obsługi klienta instytucji finansowej (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6) Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Symbol firma Pracodawca: Narodowy Bank Polski

Wymagania wobec kandydata: ukończenie studiów wyższych drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich po 1 stycznia 2023 r. - preferowane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość, rachunkowość, matematyka, cyberbezpieczeństwo, informatyka i pokrewne,...

Najnowsze oferty pracy:

  • Tokarz – Ślusarz

    ALKAZ Plastics S.A.

    Opis stanowiska: obsługa tokarki manualnej, dobór narzędzi oraz materiału. utrzymanie w dobrym stanie maszyny oraz miejsca pracy. Wymagania: doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (produkcja jednostkowa) umiejętność czytania i pracy z rysunkami...

  • Referent ds. administracyjno-finansowych

    Urząd Dozoru Technicznego

    Kluczowe obowiązki: Przyjmowanie i wysyłka korespondencji, w tym korespondencji elektronicznej i tradycyjnej. Obsługa klienta, w tym udzielanie wsparcia w zakresie procedur firmowych. Zarządzanie dokumentacją, w tym jej przechowywanie, archiwizowanie i...