Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Strażnik działu ochrony (w tym rezerwa kadrowa)
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0445
OBOWIĄZKI:
Rozkład czasu służby w systemie wielozmianowym. Służba w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.Realizowanie obowiązków w związku z pełnieniem służby na posterunkach związanych z dozorem osadzonych na terenie zakładu karnego. Do obowiązków strażnika działu ochrony należy m.in. kontrola pobieżna i kontrola osobista osadzonych. Termin składania wniosków 09.04.2021Informacje na stronie internetowej sw.gov.pl w zakładce Rekrutacja-oferty pracy)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Wymagania inne:

Obywalelstwo polskie, uregulowany stosunek do służby wojskowej, korzystanie z pełni praw publicznych, która daje rękojmię prawidłowego wykonywania zadań, Kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne, przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także , a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo; dający rękojmę zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 703 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie