Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Tatuator
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0816
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie projektów, wykonywanie tatuaży, dbanie o stanowisko pracy Godziny pracy 10-17
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Tatuażysta (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

wymagane roczne doświadczenie w tatuowaniu

Miejsce pracy:

Olsztyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie



Zobacz podobne oferty

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Olsztyn

Symbol data dodania oferty Dodane: wczoraj


Symbol firma Pracodawca: Młodzieżowe Biuro Pracy Olsztyn

PRACE POMOCNICZE I PORZĄDKOWE NA BUDOWIE


Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Olsztyn

Symbol data dodania oferty Dodane: wczoraj


Symbol firma Pracodawca: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Załadunek, rozładunek mebli, skręcanie mebli po przyuczeniu. Pracodawca oferuje możliwość przyuczenia do wykonywania zawodu stolarz/pomocnik stolarzaGodziny pracy 8-16 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Olsztynek

Symbol data dodania oferty Dodane: wczoraj


Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

prace pomocnicze na budowie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: Kontakt telefoniczny.


Kategorie informacyjne

Najnowsze oferty pracy:

  • Kucharz / Kucharka

    Dussmann Polska Sp.z o.o.

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Oferujemy: Konkurencyjne warunki zatrudnienia Wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku) / 7.00 – 17.00 Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej organizacji Niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy Świetną atmosferę...

  • Pracownik Gastronomii - Pomoc Kuchenna

    Dussmann Polska Sp.z o.o.

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Oferujemy: Dobra, stabilna praca - umowa o pracę! lub umowa zlecenie Praca: poniedziałek – piątek Godziny według grafiku 7.00 – 17.00 Darmowy posiłek Dodatki TERMINOWE WYPŁATY! Wsparcie Zespołu i przełożonego, Oczekujemy: Chęci do podjęcia pracy na...

Więcej ofert pracy
logo-rynek-pracy-w-Olsztynie

 2018 PRACA W OLSZTYNIE © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE