Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Tatuażysta
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/22/0634
OBOWIĄZKI:

przekazanie klientowi informacji dotyczącej procesu tatuowania ciała oraz właściwej pielęgnacji wykonanego tatuażu; wykonywanie projektu wzoru tatuażu i ewentualne jego zmodyfikowanie na życzenie klienta; przygotowanie miejsca pracy do zabiegu oraz sprzętu i narzędzi do wykonania tatuażu, takich jak: maszynki rotacyjne, zasilacze, dzioby (końcówki), rury, tuby, gryfy oraz igły a także środki dezynfekujące, opatrunki i autoklawy; właściwe przygotowanie powierzchni skóry do zabiegu, jej dezynfekcja; dobór właściwych pigmentów (barwników), tuszy i olejków oraz akcesoriów do wykonania tatuażu (kalki do odbijania wzorów); naniesienie wzoru tatuażu wg projektu na skórę klienta, wykonanie konturów, cieniowanie i wypełnianie wzoru; stosowanie odpowiednich kosmetyków. godziny pracy 10-18

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Tatuażysta (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy
Uprawnienia: obsługa klienta
Uprawnienia: kurs tatuażu
Uprawnienia: kreatywność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie