Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Technik administracji
Miejsce pracy: Orneta
Numer: StPr/21/0091
OBOWIĄZKI:

Obsługa urządzeń biurowych m.in. kserokopiarka, faks. Przygotowywanie korespondencji do wysyłki, wykonywanie pełnej, tradycyjnej (papierowej) archiwizacji dokumentów. Bieżąca pomoc w pracy biurowej dla pracowników Urzędu Miejskiego.

Miejsce pracy:

Orneta

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Lidzbark Warmiński

Symbol data dodania oferty Dodane: wczoraj

Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Zgodnie z programem stażu

Symbol firma Pracodawca: EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Obsługa klientów Działu Handlowego Przygotowywanie raportów sprzedaży Wystawianie faktur za sprzedaż pojazdów Zamówienia pojazdów w systemie dealerskim IVMS. Monitorowanie prawidłowej...

Zgodnie z programem stażu Wymagania inne: kultura osobista, obsługa programów komputerowych, aktywna postawa, zaangażowanie, chęć podejmowania nowych wyzwań, kultura bycia i słowa.