Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Technik handlowiec
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/24/0270
OBOWIĄZKI:
według harmongramu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Symbol firma Pracodawca: Praca.pl Sp. z o.o.

Opis stanowiska: Realizacja celów sprzedażowych. Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z obecnymi. Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy. Doradzanie klientom w zakresie dostępnych produktów/usług. Analiza rynku i...

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Biskupiec

Symbol firma Pracodawca: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

dbanie o stałą dostępność towarów w sklepie, współpraca z klientami i dostawcami z Chin Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Język: chiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio...

Symbol firma Pracodawca: ALKAZ Plastics S.A.

Miejsce pracy: Olsztyn, praca stacjonarna Zadania na stanowisku: aktywna sprzedaż produktów - prezentacja pełnej oferty firmy pozyskiwanie nowych klientów poprzez kontakty telefoniczne budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami osiąganie...