Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości, ochrony osób i mienia, obsługi technicznej budynków.

W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na samodzielne stanowisko:

Technik Stacjonarnej Obsługi Obiektu
Miejsce pracy: Olsztyn

Główne zadania
  • zapewnienie bieżącej konserwacji i napraw, codzienna obsługa techniczna w tym zakresie
  • analiza usterek i rozwiązywanie pojawiających się problemów technicznych
  • prace typowo złoto-rączkowe
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • prace biurowo, administracyjne
Wymagania
  • doświadczenie w utrzymaniu technicznym nieruchomości
  • dobra znajomość komputera mail,Excel,world.
  • wykształcenie średnie najlepiej o profilu technicznym
  • uprawnienia Gr 1 E do 1kV
  • prawo jazdy kat.B
  • odpowiedzialność, samodzielność
Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie
  • perspektywy rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w ambitnym zespole
Kontakt:
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzul:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż dane wskazane w art. 22(1) § 1 Kodeksu pracy oraz danych w zakresie wizerunku, podanych przeze mnie dobrowolnie w formularzu rejestrowym i w dokumentach aplikacyjnych, przez Administratora danych, w związku z prowadzoną przez niego rekrutacją na którą składam swoją aplikację.
Oświadczam, że wiem, że Administratorem jest INWEMER Serwis sp. z o.o. www.inwemer.pl, a moje dane osobowe podane dobrowolnie będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji i zostaną usunięte po jej zakończeniu, i że mam prawo, w dowolnym momencie oraz w dogodny dla siebie sposób, do żądania dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do uzyskania kopii tych danych, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, do przenoszenia tych danych, a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.