Jesteśmy nowoczesną firmą z branży Rolnictwa Precyzyjnego i Rolnictwa 4.0. Specjalizujemy się we wdrożeniach zaawansowanych automatycznych systemów prowadzenia maszyn rolniczych na podstawie GPS, firmy PTx Trimble oraz pojazdów autonomicznych Robotti i robotów pielących K.U.L.T. Kress

Technik systemów Precyzyjnego Rolnictwa
Miejsce pracy: Olsztyn
Opis stanowiska
  • praca w terenie w gospodarstwach rolnych
  • instalacja systemów nawigacyjnych w maszynach rolniczych oraz systemów sterowania Isobus
  • raportowanie
  • szkolenie klientów
Wymagania
  • zaangażowanie
  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętności planowania pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomości rolnictwa i maszyn rolniczych
  • wykształcenia mechanicznego/elektronicznego
  • zdolności manualnych/mechanicznych
  • obsługa komputera
  • j. angielski
Oferujemy
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia: samochód, laptop, tablet, specjalistyczne narzędzia serwisowe
  • szkolenia z najbardziej zaawansowanej technologii w rolnictwie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • bardzo dobrą atmosferę pracy