Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Administrator ds lokali mieszkaniowych
Miejsce pracy: Szczytno
Numer: StPr/21/0722
OBOWIĄZKI:
1.Prowadzenie i aktualizacja ewidencji najemców w budynkach komunalnych i budynkach wspólnot mieszkaniowych.2.Przygotowywanie dokumentów o eksmisję do sądu i komornika.3.Prowadzenie i aktualizacja danych ewidencji budynków i lokali komunalnych, socjalnych, tymczasowych i wolnych.4.Sporządzanie umów z najemcami, protokołów zdawczo-odbiorczych z czynności przekazania w użytkowanie lub przejęcie po użytkowaniu mieszkania i pomieszczeń przynależnych, sporządzanie aneksów do umów, rozwiązywanie umów najmu.5.Dokonywanie naliczeń związanych z opłatami za lokale mieszkalne (liczbą osób zamieszkałych, woda, gaz, prąd, antena zbiorcza, domofony, pomieszczenia gospodarcze, itp.) i przekazywanie zmian do działu księgowości a w przypadku zmian osobowych w lokalach komunalnych wspólnot mieszkaniowych do ich zarządców.6.Prowadzenie korespondencji z użytkownikami administrowanych lokali mieszkalnych oraz innymi podmiotami.7.Kontrola czystości wewnątrz i na zewnątrz administrowanych budynków.8.Aktualizowanie danych na tablicach informacyjnych w budynkach (regulamin porządku domowego, instrukcje przeciwpożarowe i inne ogłoszenia ogólne dotyczące mieszkańców).9.Uczestniczenie w zebraniach wspólnot mieszkaniowych.10.Przekazywania na bieżąco usterek z oględzin administrowanych budynków i lokali do działu technicznego oraz uczestniczenie w odbiorach robót remontowo-budowlanych.11.Dokonywanie odczytów wodomierzy u użytkowników mieszkań w zarządzanych zasobach.12.Prowadzenie rejestru zmian ewidencji ludności w administrowanych zasobach i przekazywanie na bieżąco do: księgowości, komórki rozliczania wody i zarządców (w przypadku lokali komunalnych we wspólnotach).13.Przygotowywanie dokumentacji przetargowej na utrzymanie czystości i porządku w administrowanych budynkach i na terenach miejskich przyległych do wspólnot mieszkaniowych.14Prowadzenie rejestru kaucji mieszkaniowych.15.Dokonywanie pomiarów lokali mieszkalnych i pomieszczeń przynależnych.16.Wypełnianie wniosków o przydział lub zmianę lokali mieszkaniowych i innych pomieszczeń.17.Wydawanie zaświadczeń dla najemców i użytkowników lokali.18. Sporządzanie notatek z kontroli i rozmów z najemcami lub użytkownikami lokali.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: samodzielność
Uprawnienia: **Obsługa komputera

Miejsce pracy:

Szczytno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie