Ogłoszenie numer: 4276021, z dnia 2021-03-04

MetLife TUnŻiR S.A. jest spółką z grupy MetLife, Inc. Istniejemy od ponad 150 lat i jesteśmy jedną z największych firm ubezpieczeniowych na świecie. Z naszych produktów i usług korzystają klienci w ponad 40 krajach. Jesteśmy liderem w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Ameryce Łacińskiej, Azji, Europie i na Bliskim Wschodzie. Zajmujemy 48. miejsce w rankingu FORTUNE 500® 2020.

Agent ubezpieczeniowy

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

Do Twoich zadań będzie należało aktywne pozyskiwanie, budowanie i utrzymywanie relacji z klientami, dopasowując ubezpieczenia wypadkowe, zdrowotne i na życie pod ich indywidualne potrzeby. Gwarantujemy Ci niezbędną wiedzę i wsparcie doświadczonych managerów na każdym etapie pracy. Pracę ułatwią Ci intuicyjne programy do kalkulacji ofert.

Wymagania

  • Min. średnie wykształcenie,
  • Dobra komunikacja, optymizm i umiejętność budowania relacji z ludźmi,
  • Praktyczna znajomość i biegłości w obsłudze MS office, internet, poczta email.

Szukamy osób, które:

  • Chcą nauczyć się procesu sprzedaży,
  • Potrafią odnosić sukcesy w sprzedaży,
  • Potrafią zarządzać efektywnie swoim czasem pracy,
  • Są przedsiębiorcze.

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej i renomowanej Firmie, będącej liderem na rynku,
  • Zatrudnienie na umowie zlecenie lub umowie agencyjnej,
  • Dochód zależny od realizacji celów oraz atrakcyjny program dla Debiutantów!
  • Wsparcie sprzedażowe Kierownika w początkowym okresie pracy,
  • Możliwość rozwoju i awansu w zawodowej ścieżce kariery,
  • Wsparcie od całego zespołu.

Wynagrodzenie

Od 4000 PLN