Jesteśmy jedną z największych firm informatycznych w Polsce północno-wschodniej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów IT dla rolnictwa, administracji oraz biznesu na terenie całego kraju. Już od 50 lat dbamy o jakość naszych usług i zadowolenie klientów.

Zajmujemy się głównie projektowaniem, tworzeniem i integracją oraz wdrażaniem systemów informatycznych, a także przetwarzaniem danych oraz doradztwem i szkoleniami w zakresie IT. Aktualnie zatrudniamy prawie 200 specjalistów z branży informatycznej.

W związku z dynamicznym rozwojem usług chcielibyśmy zaprosić do współpracy doświadczonych specjalistów ceniących sobie jakość i wysokie standardy pracy w  organizacji potrafiącej docenić wartość kompetencji.

Analityk
  • posiadasz wykształcenie wyższe informatyczne i doświadczenie zawodowe w obszarze analiz
  • znasz UMLa w zakresie modelowania przypadków użycia, aktywności, sekwencji oraz klas
  • umiesz modelować obiektowo oraz znasz narzędzia do modelowania
  • potrafisz prototypować rozwiązania w dowolny narzędziu wspierającym
  • umiesz tworzyć dokumentację analityczną
  • posiadasz wiedzę z zakresu inżynierii oprogramowania
  • umiesz zbierać i identyfikować wymagania klientów
  • dbasz o jakość komunikacji w zespole i z klientem
Twoje zadania:
  • tworzenie analizy wraz z niezbędną dokumentacją
  • kontakt z klientem w celu uzyskania wymagań projektowych
  • weryfikacja działania aplikacji zgodnie z analizą, wymaganiami, scenariuszami testów akceptacyjnych
  • pisanie instrukcji użytkownika, zgłaszanie błędów i śledzenie postępu prac nad ich rozwiązywaniem
Oferujemy:
  • pracę w środowisku ekspertów, w dużej organizacji o stabilnej pozycji rynkowej
  • pozytywne podejście, bezpośredni kontakt, wzajemny szacunek
  • stabilna i ciekawa praca przy rozwijających się projektach
  • bezpośredni wpływ na powstające rozwiązania
  • elastyczne formy zatrudnienia oraz godziny pracy w zależności od potrzeb
  • kartę sportową, opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
  • niepowtarzalną atmosfera pracy w zespołach otwartych na współpracę i dzielenie się wiedzą
  • możliwość pracy zdalnej
  • system rekomendacyjny