DZIEŃ DOBRY W PRACY
W PKO Banku Polskim dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.
Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.
#ZajmijStanowisko:
Analityk/starszy analityk ds. analiz kredytowych klienta korporacyjnego

na czas określony
Ryzyko

(Olsztyn)

U nas masz na dzień dobry:

  • Umowę o pracę - bo bezpieczeństwo zatrudnienia dla każdego z nas jest superważne.
  • Zdrową równowagę między pracą a życiem osobistym - bo nie samą pracą człowiek żyje.
  • Pełny pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku, po korzystny fundusz emerytalny - bo Ty wiesz najlepiej, na czym Ci zależy.
  • Prywatną opiekę zdrowotną na terenie całej Polski - bo zdrowie jest najważniejsze.

Na co dzień w naszym zespole:

  • odpowiadasz za optymalizację ryzyka istniejącego portfela kredytowego oraz za tworzenie uwarunkowań dla zrównoważonego wzrostu wolumenu kredytowego,
  • przygotowujesz aplikacje kredytowe, w tym m.in. analizujesz sytuację ekonomiczno-finansową klientów lub/i projektów inwestycyjnych,
  • analizujesz dokumentację związaną z kredytowaniem i oceniasz prawne zabezpieczenia,
  • ustalasz warunki finansowania i prezentujesz je na różnych forach decyzyjnych banku,
  • bierzesz udział w budowaniu i utrzymywaniu relacji z klientami oraz uczestnikami procesu kredytowego wewnątrz banku,
  • prowadzisz aktywny monitoring oraz proponujesz dalsze strategie działania wobec klientów.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • posiadasz wiedzę o rynku korporacyjnym, bardzo dobrze orientujesz się w bieżących zagadnieniach ekonomicznych,
  • masz doświadczenie w zakresie analizy kredytowej dla klientów korporacyjnych,
  • wyróżnia Cię umiejętność podejmowania decyzji oraz właściwego skutecznego przekonywania innych (w tym negocjowania),
  • masz wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: bankowość i finanse, ekonomia,
  • znasz regulacje prawne w zakresie finansów, rachunkowości i zabezpieczeń,
  • jesteś osobą komunikatywną, samodzielną w działaniu, o dobrej organizacji pracy, odpowiedzialną i terminową,
  • dobrze znasz pakiet MS Office, w szczególności Excel,
  • dodatkowymi atutami będzie dobra znajomość j. angielskiego.

To dobry dzień na aplikowanie! #ZajmijStanowisko.

Co się stanie po kliknięciu "APLIKUJ"?
Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter PKO Banku Polskiego zadzwoni do Ciebie, żeby umówić się na rozmowę rekrutacyjną. Do usłyszenia!

Administratorem danych osobowych osób odpowiadających na niniejsze ogłoszenie będzie PKO Bank Polski z siedzibą w Warszawie przy Puławskiej 15, 02-515 („Spółka”). Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa obowiązujących w Spółce. Możliwy kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: iod@pkobp.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania danych oraz Państwa uprawnienia wynikające z tego faktu, zostały opisane na formularzu rekrutacyjnym oraz na stronie internetowej Spółki, w zakładce dedykowanej ochronie danych (RODO).

Najnowsze oferty pracy:

  • Elektromonter Sieci Trakcyjnej - kolej / tramwaj (m/k)

    Budimex SA

    Zadania: Demontaż elementów sieci trakcyjnej Montaż konstrukcji wsporczych sieci trakcyjnej Montaż osprzętu sieci trakcyjnej Montaż sekcji uszynienia grupowego Montaż sekcji sieci trakcyjnej Regulacja sieci trakcyjnej Aplikuj jeśli: Posiadasz min. 2 lata...

  • Lekarz Neurolog

    Medicover Sp. z o.o.

    Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz elastyczne godziny...