Asystentka Stomatologiczna / Asystent Stomatologiczny
Miejsce pracy: Ostróda

Centrum Stomatologii Medicover Centrum Uśmiechu

ul. Wojska Polskiego 3, Ostróda

Na co dzień będziesz odpowiadać za:
  • Przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy z lekarzem,
  • Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (standard pracy na 4 ręce),
  • Sterylizację narzędzi i materiałów,
  • W ramach rozwoju możliwość pracy z doświadczonymi lekarzami z tytułem specjalisty, także przy skomplikowanych i ciekawych zabiegach.
Wystarczy, że posiadasz:
  • zapał do pracy i zależy Ci na dobrej atmosferze w zespole,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • dyplom potwierdzający zawód asystentki stomatologicznej lub jesteś tuż przed egzaminem,
  • książeczkę SANEPID,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Pracując w naszym Zespole, otrzymasz:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie,
  • pracę w gabinecie przy pacjencie, nie w recepcji,
  • grafik który pozwoli Ci zaplanować wolny czas,
  • wsparcie pracowników administracyjnych oraz Koordynatora Stomatologii w codziennych zadaniach,
  • system premiowy,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy oraz rozwoju poprzez udział w szkoleniach i warsztatach (stacjonarnych i online),
  • pełne zaplecze dobrze funkcjonującej, nowoczesnej kliniki,
  • benefity: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits,(in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

Najnowsze oferty pracy:

  • Serwisant

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Opis stanowiska: Diagnozowanie i naprawa usterek urządzeń, Prowadzenie regularnych prac konserwacyjnych i serwisowych, Udzielanie wsparcia technicznego i doradztwa klientom, Prowadzenie dokumentacji serwisowej. Wymagania: Doświadczenie w pracy na podobnym...

  • Specjalista / Specjalistka ds. handlowych z j. angielskim

    Jeśli posiadasz: Wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, handel) Doświadczenia w sprzedaży Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2 / C1) Umiejętność pracy z CRM Zaaplikuj! Twoim zakresem obowiązków będzie: Budowanie...