Ogłoszenie numer: 4823055, z dnia 2021-06-11

Visimind Ltd Sp. z o.o. jest firmą o międzynarodowym zasięgu, zajmującą się pozyskiwaniem i opracowywaniem zobrazowań dwu i trójwymiarowych w mobilnych technologiach fotogrametrycznych i teledetekcyjnych (skaning laserowy) w oparciu o zastosowanie systemów lokalizacji satelitarnej i nawigacji inercjalnej. Naszymi klientami są najwięksi operatorzy branży energetycznej, gazowniczej, drogowej i kolejowej.

Automatyk

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

  • czynny udział w projektach (projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań),

  • integracja hardware, software,

  • udział w przeprowadzaniu testów,

  • projektowanie i weryfikacja układów elektroniki,

  • lutowanie podzespołów elektronicznych.

Wymagania

  • umiejętność programowania obiektowego (jakikolwiek język obiektowy),

  • umiejętność programowania C++ (jakiekolwiek doświadczenie),

  • doświadczenie w pracy na platformie Linux (jakiejkolwiek), nie tylko jako użytkownik, ale także administrowanie systemem,

  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi (m. in. oscyloskop, miernik uniwersalny, zasilacz laboratoryjny),

  • zdolności manualnych i praktycznej znajomości elektroniki,

  • umiejętność czytania, projektowania oraz tworzenia schematów elektrycznych (np. KiCAD),

  • znajomość języka angielskiego.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów np. Arduino, PLD itp.,
  • umiejętność projektowania 3D (jakikolwiek program),
  • umiejętność projektowania układów scalonych,
  • doświadczenie w administrowaniu systemem kontroli wersji,
  • doświadczenie w pracy z systemem zarządzającym zadaniami/projektami itp. np. Asana, Redmine, Trac.

Oferujemy

  • kompleksowe szkolenie wstępne z zakresu wykonywanych obowiązków,

  • ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,

  • dostęp do innowacyjnej wiedzy,

  • partycypowanie w projektach wykorzystujących nowoczesne technologie,

  • pracę w młodym zespole,

  • jasno określoną ścieżkę kariery i awansów,

  • benefity w postaci ubezpieczenia grupowego oraz pakietów sportowych.