O nas

ERBUD to CZWARTA NAJWIĘKSZA grupa budowlana w Polsce notowana na GPW*.

Mamy 7 LINII BIZNESOWYCH. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym, inżynieryjnym, drogowym, hydrotechnicznym i modułowym oraz OZE. Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu i energetyki.

Realizujemy ponad 120 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 13 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy 3000 OSÓB.

Jesteśmy TECH = rozwijamy BIM. Jesteśmy ECO = jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy EMAS (certyfikat środowiskowy). Jesteśmy w PBB = naszym priorytetem jest bezpieczeństwo na budowie.

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Cieśla
Miejsce pracy: Olsztyn
Zadania:
Twój zakres obowiązków
  • Praca przez okres 4 miesięcy w delegacji na terenie Olsztyna,
  • Następnie praca w Warszawie lub okolicach,
  • Praca na szalunkach systemowych,
  • Wykonywanie szalunków pod schody betonowe, belki, wieńce, słupy, stopy,
  • Wykonywanie konstrukcji drewnianych,
  • Wykonywanie pomiarów,
  • Praca z rysunkiem technicznym.
Wymagania:
Nasze wymagania
  • Gotowość do pracy w delegacji na budowie w Olsztynie przez 4 miesiące,
  • Gotowość do pracy na budowach w Warszawie lub okolicach po zakończeniu prac w Olsztynie,
  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku pracy,
  • Umiejętność samodzielnej realizacji powierzonych zadań,
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów.

To oferujemy

  • Umowa o pracę.
  • Zakwaterowanie w Olsztynie.
  • Zakwaterowanie w Warszawie i okolicach.
  • Ciepły posiłek na budowie.
Oferujemy:
Oferujemy:
  • Dofinansowanie karty sportowej / leasingu roweru
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie uprawnień, studiów, zajęć językowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wewnętrzne szkolenia i programy rozwojowe
  • Okolicznościowe spotkania firmowe
  • Konkursy wewnątrzfirmowe
  • Posiłki dla pracowników budów
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.