Dla naszego Klienta z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Biznesowy ds. Telekomunikacji
Miejsce pracy: Olsztyn
Zakres obowiązków
  • Sprzedaż i doradztwo w zakresie usług dedykowanych dla Klientów Biznesowych (Internet, transmisja danych, telefonia, centrale IPPBX itp.)
  • Obsługa aktualnych i nowych Klientów Firmy
  • Umawianie i prowadzenie spotkań z Klientami
  • Realizowanie celów wartościowych i jakościowych
  • Posprzedażowa obsługa Klienta
Oczekujemy
  • Doświadczenia w sprzedaży produktów/usług w branży telekomunikacyjnej
  • Gotowości do pracy mobilnej
  • Doświadczenia w sprzedaży B2B
  • Zorientowania na realizację uzgodnionych celów
  • Umiejętności nawiązywania i budowania relacji z Klientami
  • Umiejętności analizy potrzeb Klientów, negocjacji i wysokich zdolności interpersonalnych
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie z przejrzystym systemem prowizyjnym
  • Umowę o pracę lub B2B - w zależności od preferencji Kandydata
  • Niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy z domu
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Profesjonalne wdrożenie i wsparcie
Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt@grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: iod@grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.