Doradca Klienta
Miejsce pracy: Olsztyn

Twoje zadania:

  • Nawiązywanie relacji z potencjalnymi klientami
  • Dopasowywanie i doradzanie w wyborze ubezpieczeń
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Realizowanie własnych planów sprzedażowych

Oferujemy:

  • Profesjonalne przygotowanie do wykonywanych zadań (bezpłatne wdrożenie i szkolenia)
  • Pomoc w realizacji planów sprzedażowych
  • Współpraca z efektywnymi zespołami sprzedażowymi - tutaj nauczysz się najlepszych praktyk w sprzedaży bezpośredniej
  • Mentoring menedżerski i ekspercki
  • Elastyczny czas pracy, który sam sobie ustalisz - tutaj nie musisz spędzać 8 godzin w biurze
  • Możliwość podjęcia współpracy w oparciu o działalność gospodarczą lub umowę zlecenie
Oczekujemy:
  • Łatwości w nawiązywaniu relacji międzyludzkich
  • Zaangażowania i chęci do rozwoju
  • Wykształcenia min. średniego
Mile widziane:
  • Doświadczenie w sprzedaży lub pracy z klientem
Compensa Dystrybucja Sp.z o.o. to firma doradztwa finansowego, zajmująca się dystrybucją produktów i rozwiązań finansowych dużych Partnerów finansowych. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność. Dbamy zarazem o przyjazną atmosferę współpracy. Odwiedź nas na: www.doradcacompensa.pl