Ogłoszenie numer: 5816100, z dnia 2021-11-28

Bardzo dobrze prosperująca firma rodzinna z 35-letnim doświadczeniem w branży oraz o ugruntowanej pozycji na rynku opakowań foliowych z nadrukiem fleksograficznym, posiadająca nowoczesny zakład produkcyjny w związku z bardzo dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Dyrektor Finansowy

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Lidzbark Warmiński

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • analizę procesów finansowych w firmie i zarządzanie płynnością finansową spółki,
  • pozyskiwanie finansowania zewnętrznego na potrzeby realizowanych projektów,
  • prowadzenie optymalnej polityki podatkowej, kontrolę i weryfikację kosztów,
  • sporządzanie modeli biznesowych do projektów inwestycyjnych,
  • współpracę z instytucjami zewnętrznymi (bankami, audytorami, biurem rachunkowym, prawnikami i innymi podmiotami zewnętrznymi),
  • opracowywanie raportów, analiz finansowych bezpośrednio dla wspólników spółki.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • co najmniej 5-letniego doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku,
  • wykształcenia wyższego ekonomicznego i/lub z zakresu finansów i księgowości,
  • dobrej organizacji czasu pracy, lojalności i zaangażowania w pracy.

Znajomość języka angielskiego i/lub innych jest dodatkowym atutem.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość korzystania z dodatkowych benefitów,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej, w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • interesującą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się spółce,
  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym studia i kursy,
  • niezbędne środki, narzędzia pracy, w tym samochód służbowy,
  • dużą samodzielność, decyzyjność i realny wpływ na rozwój spółki.