Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Zobacz, jak się u nas pracuje!

Ekspert ds. rozwoju relacji i sprzedaży produktów finansowania handlu

miejsce pracy: Olsztyn, Nr ref.: ASZ/044/0422

W naszym zespole odpowiadamy za sprzedaż produktów finansowania handlu i rozwój relacji z klientami korporacyjnymi banku. Aktywnie śledzimy rynek i dopasowujemy naszą ofertę do zaobserwowanych potrzeb.

Łączy nas zamiłowanie do tworzenia i sprzedawania strukturyzowanych transakcji  finansowania handlu, które sprostają potrzebom Klienta, jednocześnie zapewniając dochodowość i bezpieczeństwo transakcji.

Jesteśmy mocnym wsparciem dla sieci sprzedaży banku i dla wyzwań biznesowych naszych klientów.

Chcemy powierzyć Ci:

  • aktywne pozyskiwanie transakcji finansowania handlu na powierzonym portfelu klientów korporacyjnych
  • współpraca z Doradcami Klienta Korporacyjnego w oddziałach korporacyjnych oraz wspieranie ich w zakresie sprzedaży produktów finansowania handlu klientom obsługiwanym i potencjalnym
  • aktywne strukturyzowanie transakcji finansowania handlu
  • realizacja założonych planów sprzedażowych oraz przychodowych na powierzonym obszarze
  • dbałość o najwyższe standardy jakości obsługi Klienta i rozwój powierzonego portfela klientów
  • promowanie i wspieranie rozwiązań z zakresu finansowania handlu wśród jednostek wewnętrznych banku.

Czego potrzebujesz, aby zacząć?

  • posiadasz minimum dwuletnie doświadczenie w zakresie współpracy z klientami korporacyjnymi
  • dobrze znasz produkty finansowania handlu, takie jak: gwarancje, operacje dokumentowe, finansowanie zobowiązań i należności
  • posiadasz wykształcenie wyższe, preferowane kierunki finanse, bankowości, ekonomia
  • bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim
  • cechuje Cię samodzielność w działaniu i chęć do podejmowania inicjatyw
  • masz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • posiadasz prawo jazdy (kat. B)

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • przejrzysty system wynagradzania (podstawa + kwartalny i półroczny system premiowy oraz bonus roczny)
  • samochód służbowy i sprzęt do pracy (laptop, telefon)
  • bogaty pakiet socjalny (w tym opiekę medyczną w LuxMed, dofinansowanie do wypoczynku, świąt, ZFŚS, preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie)
  • wsparcie merytoryczne ekspertów produktowych
  • możliwość udziału w programach rozwojowych
  • wsparcie w opracowaniu indywidualnych planów rozwojowych i odkrywaniu mocnych stron wykorzystując podejście Instytutu Gallupa
  • bezpłatny dostęp do Legimi, Linedin Learning, platformy językowej
  • zniżki u partnerów
  • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń

Najnowsze oferty pracy:

  • Operator sprzętu (walec / rozściełacz do asfaltu)

    Budimex SA

    Zadania: Wykonywanie prac bitumicznych przy pomocy walca drogowego/ rozściełacza do asfaltu Przygotowywanie wyżej wymienionego sprzętu do prac w różnych warunkach Przeprowadzenie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowania Aplikuj...

  • Kierowca C+E

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Opis stanowiska: Bezpieczny transport towarów na terenie kraju oraz za granicą, Dbanie o powierzony sprzęt i ładunek, Prowadzenie dokumentacji przewozowej, Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz czasu pracy. Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E, Doświadczenie...