Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Ekspert ds. weryfikacji klienta
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0033
OBOWIĄZKI:
Proaktywna interakcja z zespołami Zarządzania Monitoringiem Zgodności (Compliance) w celu aktualizacji systemu o informacje do ostatecznego zatwierdzenia rekordów KYC, wsparcie Managerów w wykonywaniu wszelkich innych powierzonych zadań związanych z pracą, realizacja zadań związanych z działaniami mającymi na celu poprawę jakości i produktywności HUBu, wdrażanie i monitorowanie procesu, zarządzania zmianą (change management), bieżący przegląd nowych regulacji lub zmian w istniejących regulacjach wewnętrznych, procedurach i zarządzeniach Citi, bezpośredni kontakt z Klientem zewnętrznym Client Executive role, szkolenie nowych pracowników, coaching, szkolenie i rozwój trenerów wewnętrznych, wsparcie automatyzacji, w tym udział w działaniach standaryzacyjnych BRD, FRD, UAT, PVT, autoryzacja rekordów na poziomie L2, wstępna kontrola zainicjowanych rekordów, przygotowywanie prezentacji na poziomie Zespołu / Działu, wystąpienia publiczne, udział w projektach w ramach Zespołu / Działu, wdrażanie nowych rozwiązań, zarządzanie projektami i koordynowanie złożonych zadań, wsparcie kierownictwa podczas przeglądu procesu oraz Audytu - zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego bądź podczas przeglądów regulacyjnych, terminowa realizacja szkoleń, rola Experta oraz trenera, wsparcie projektów na poziomie HUBu, tworzenie oraz aktualizacja planu szkolenia dla nowych pracowników w celu zrozumienia podstaw procesu KYC, zarządzanie jakością stworzenie SPOC (pojedynczych punktów kontaktu) w każdym zespole, w celu analizy błędów procesowych oraz zapewnienia solidnej informacji zwrotnej / szkolenia dla Managerów, kontrola oraz przegląd jakości rekordów przed wysłaniem do autoryzacji, kontrola rekordów KWT pod kątem zgodności prezentowanych braków z wymogami danego kraju, ścisła współpraca z olsztyńskimi Checkerami w zakresie poprawy jakości poprzez rzetelną znajomość trzech poziomów procesu autoryzacji (L1/L2, IPR, PEQR), stworzenie bazy najczęściej występujących błędów wraz z planem naprawczym, na podstawie którego zostanie przeprowadzone szkolenie dla zespołu KYC, wdrażanie zmian jakościowych w celu usprawnienia procesów KYC (On-boarding, PRCR), koordynacja i wykonanie testów systemowych UAT dla użytkowników olsztyńskiego HUBu w celu wdrożenia zmiany.Godziny pracy 9-17
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

znajomość wymogów i aplikacji KYC/AML, biegła znajomość języka angielskiego, umożliwiająca kontakt z kontrahentami zewnętrznymi oraz do pracy w środowisku multikulturowym, wiedza na temat instytucji rynków kapitałowych oraz różnych produktów finansowych, znajomość przepisów prawa finansowego i bankowego, doświadczenie w bankowości lub w innych instytucjach finansowych

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie