Rozwijaj swoją karierę i dołącz do Michelin

Firma Michelin Polska należąca do Grupy Michelin światowego lidera branży oponiarskiej prowadzi rekrutację na stanowisko

Elektromechanik Utrzymania Ruchu
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Przejrzyste zasady wynagradzania uzależnione od stanowiska i wyników pracy,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym m.in. Dofinansowanie obiadów, opieki medycznej, sportu i rekreacji oraz pracowniczy program emerytalny, program "opony dla załogi", pożyczki mieszkaniowe, świadczenia dla dzieci oraz atrakcyjne rabaty w sklepach, punktach usługowych i placówkach kulturowych
TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:
  • Nadzór nad prawidłową pracą maszyn,
  • Naprawa maszyn i urządzeń,
  • Inspekcje układów elektrycznych i mechanicznych,
  • Regulacje parametrów maszyn.
OCZEKUJEMY:
  • Wykształcenia średniego: elektryk, elektromechanik, elektronik, mechatronik, automatyk
  • Dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany (w godz. 6-14, 14-22, 22-6) w systemie czterobrygadowym,
  • Uprawnień SEP do 1kV

Najnowsze oferty pracy:

  • Elektromonter Sieci Trakcyjnej - kolej / tramwaj (m/k)

    Budimex SA

    Dodane: wczoraj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Zadania: Demontaż elementów sieci trakcyjnej Montaż konstrukcji wsporczych sieci trakcyjnej Montaż osprzętu sieci trakcyjnej Montaż sekcji uszynienia grupowego Montaż sekcji sieci trakcyjnej Regulacja sieci trakcyjnej Aplikuj jeśli: Posiadasz min. 2 lata...

  • Lekarz Neurolog

    Medicover Sp. z o.o.

    Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz elastyczne godziny...