Prowadzenie przedsiębiorstwa w polskiej rzeczywistości jest wyzwaniem. Mnogość i nieprecyzyjność przepisów, liczne wymogi sprawozdawcze i rachunkowe, rosnące koszty sprawiają, że właściciele, kadra zarządzająca zamiast skupiania się na strategii i wizji, zdecydowanie więcej czasu poświęcają bieżącym, nie mającym wpływu na rozwój przedsiębiorstwa zdarzeniom.

Wieloletnia współpraca z Klientami będącymi firmami rodzinnymi, pozwoliła nam zidentyfikować obszary przedsiębiorstwa, które mają destrukcyjny wpływ na jej funkcjonowanie. Co więcej, są źródłem generowania bezzasadnych kosztów oraz zniekształcają rzeczywiste dane wewnętrzne przedsiębiorstwa.

Efektem niniejszej współpracy w połączeniu z doświadczeniem specjalistów Waccounting zdobywanym w międzynarodowych podmiotach gospodarczych jest opracowanie autorskich usług, które umożliwiają indywidualną adaptację rozwiązań, mających za cel świadome i efektywne zarządzanie przedsiębiorstwami przez właścicieli lub kadrę zarządzającą.
Główna Księgowa / Główny Księgowy
Miejsce pracy: Olsztyn
Opis stanowiska
  • kompleksowa obsługa podmiotów - księgi handlowe, KPIR, ryczałt,
  • sporządzanie deklaracji (US, GUS),
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, analiz finansowych,
  • prowadzenie ewidencji operacji gospodarczych,
  • kontrola dokumentów księgowych pod względem prawnym i formalnym,
  • przygotowywanie raportów i zestawień,
  • kontakt mailowy i telefoniczny z klientami,
  • kontakt z urzędami,
  • kontrola płac i kadr,
  • bieżąca koordynacja pracy biura,
  • raportowanie do zarządu.

Nasze wymagania

  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • praktyczna i teoretyczna wiedza na temat zagadnień finansowo-księgowych i podatków,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem Word i Excel),
  • wiedza z zakresu kadr i płac,
  • znajomość programu finansowo-księgowego Comarch ERP Optima.
To oferujemy
  • pracę w zaangażowanym zespole,
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym,
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy,
  • system szkoleń.