Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Główny księgowy
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0203
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie rachunkowości jednostki zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami.Prowadzenie gospodarki finansowej jednostki zgodnie z obowiązującymi zasadami.Analiza wykorzystania środków przydzielonych z budżetu lub środków pozabudżetowych i innych będących w dyspozycji jednostki.Opracowywanie projektów przepisów wewnętrznych wydawanych przez dyrektora przedszkola, dotyczących prowadzenia rachunkowości, a w szczególności: zakładowego planu kont, obiegu dokument ów(dowodów księgowych), zasad przeprowadzania i rozliczania inwentaryzacji.Wstępna kontrola legalności dokumentów dotyczących wykonywania budżetu oraz jego zmian.Opracowywanie zbiorczych sprawozdań finansowych z wykonania budżetu i ich analiz.Bieżąca znajomość wszystkich przepisów, instrukcji, zarządzeń dot. stanowiska pracy.Godziny pracy 8-10
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:Posiadanie obywatelstwa polskiego, Ukończone ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe i posiadanie co najmniej 3-letniej praktyki w księgowości albo ukończone średniej, policealnej lub pomaturalnej szkoły ekonomicznej i posiadanie co najmniej 6-letniej praktyki w księgowości, Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wymienionym stanowisku, Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw Publicznych, Niekaralność (kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo, ściągany z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe).

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 253 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie