Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Informatyk
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0323
OBOWIĄZKI:
Instalacja, konfiguracja, utrzymanie w ruchu sprzętu, oprogramowania systemowego, i aplikacyjnego oraz systemów dedykowanych. Natychmiastowe interweniowanie w przypadku awarii sprzętu lub oprograsmowania. Bieżące wspieranie w pracy użytkowników w zakresie funkcjonowania systemów informatycznych, aplikacji oraz rozwiązywania problemów związanych z komputerem, aplikacjami i urządzeniami peryferyjnymi. Rejestrowanie i obsługa zgłoszeń w systemie helpdesk. Monitorowanie wydajności, dostępności i berzpieczeństwa systemów, aplikacji i sieci. Planowanie aktualizacji i rozwoju systemów, sieci i oprogramowania. Obsługa i pomoc użytkownikom przy urządzeniach drukująco-kopiujących Umowa zlecenie - elestyczne godziny pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, wyższe.Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych zrodziny Windows, znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN/WAN/WLAN/VPN. Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów sprzętowych oraz programowych, znajomość CMS Joomla, znajomość konfiguracji systemu Windows 7/8/10. Znajomość pakietu MS OFFICE 2010/2013/2016/2019. Znajomość budowy sprzętu komputerowego (archirektura PC). Znajomość technologii do wirtualizacji- VMware. Doświadczenie w administracji serwerami opartymi o system Windows Server 2012,2016,2019,Linuks. Zarządzanie środowiskiem Active Directory. Doświadczenie w obsłudze systemów typu HIS, RIS, ERP i PACS. Znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie