Olsztyńskie TBS Sp. zo.o.

Wynajem i zarządzanie nieruchomościami

Inspektor Nadzoru ds. budowlanych
Miejsce pracy: Olsztyn
Opis stanowiska
  • Zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania i właściwego stanu technicznego nieruchomości, zgodnie z przepisami prawa budowlanego.
  • Sporządzanie kosztorysów i przedmiarów, przeprowadzenie przeglądów budowlanych typowanie robót budowlanych.
  • Przygotowanie planu remontów, nadzorowanie w trakcie realizacji i rozliczanie robót budowlanych.
  • Kompletowanie dokumentacji
  • Współpraca z inspektorami technicznymi w przygotowaniu i kompletowaniu dokumentacji niezbędnej do wpisów w Książki Obiektów,
  • Współpraca z innymi Działami w zakresie planu remontów nieruchomości.
  • Sporządzanie informacji dla potrzeb Spółki i sprawozdawczości statystycznej.
  • Przygotowanie, nadzór w trakcie realizacji i rozliczania nowych inwestycji.
Wymagania
  • Uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania robót budowlanych bez ograniczeń.
  • Praktyczna znajomość programu kosztorysowego Norma.
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z konserwacją i eksploatacją obiektów budowlanych.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
Oferujemy
  • Stałą pracę - pełny etat na podstawie umowy o pracę.
  • Godziny pracy - od poniedziałku do piątku w godzinach 7.15 - 15.15.
  • Pracę na miejscu w Olsztynie.
  • Szkolenia umożliwiające rozwój pracowników.