Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Inspektor nadzoru inwestorskiego
Miejsce pracy: Szczytno
Numer: StPr/23/0260
OBOWIĄZKI:
- sprawowanie samodzielnej funkcji technicznej w budownictwie w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;- pełnienie funkcji koordynatora przy realizacji robót, dla których ustanowiono inspektorów nadzoru różnych specjalności;- nadzór nad realizacją robót budowlanych, nad wykonawcami robót oraz współpraca z instytucjami związanymi z procesem budowlanym;- przestrzeganie zapisów zawartych w umowach na wykonanie prac projektowych i robót budowlanych, terminów, gwarancji, usuwaniu usterek;- kompletowanie materiałów do projektowania oraz prowadzenie spraw związanych z realizacją umów na prace projektowe;- dokonywanie wszelkich zgłoszeń do właściwych organów administracji architektoniczno-budowlanej;- reprezentowanie inwestora w zakresie zapewnienia należytego wykonania i odbioru robót budowlanych w zakresie instalacji elektrycznych oraz prowadzenie dokumentacji w tym zakresie;- kierowanie robotami budowlanymi w zakresie instalacji elektrycznych wykonywanymi przez grupy remontowe i konserwatorskie;- przeprowadzanie przeglądów gwarancyjnych oraz dokonywanie odbiorów ostatecznych wykonanych robót budowlanych w zakresie instalacji sanitarnych;- przeprowadzanie okresowych przeglądów technicznych obiektów budowlanych w zakresie instalacji sanitarnych;- sporządzanie kosztorysów inwestorskich oraz obliczanie planowanych kosztów prac projektowych i robót budowlanych w zakresie instalacji elektrycznych;- sporządzanie harmonogramów realizacji planowanych robót budowlanych oraz rozliczeń robót budowlanych w zakresie instalacji elektrycznych;- sporządzanie sprawozdań z zakresu działań Sekcji ds. Inwestycji i Remontów WSPol;- współdziałanie w przeprowadzaniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych na roboty budowlane.Praca od poniedziałku do piątku na 0,3 etatu (12 godzin tygodniowo). Grafik do ustalenia z przełożonym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagania inne:

Niezbędne: Uprawnienia budowlane w specjalności instalacji elektrycznych, w tym do kierowania robotami budowlanymi; znajomość przepisów prawa budowlanego; obsluga programów do kosztorysowania; niezbędne doświadczenie w zawodzie przy posiadaniu przygotowania zawodowego do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie; przynależność do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Mile widziane: wykształcenie wyższe inżynierskie.

Miejsce pracy:

Szczytno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 450 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie