Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Inspektor nadzoru inwestorskiego
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0523
OBOWIĄZKI:
Do podstawowych zadań pracownika należeć będzie:1.Prowadzenie spraw związanych z przygotowywaniem realizacji robót budowlanych w zakresie remontów, przebudów i budów dróg (z wyłączeniem budowy dróg publicznych), chodników, ścieżek rowerowych oraz ciągów komunikacyjnych poza pasem drogowym na terenach będących w zarządzie lub administrowanych przez jednostkę, a także w zakresie opracowania: koncepcji, dokumentacji projektowych, opinii, orzeczeń, opracowań geotechnicznych, ekspertyz, audytów i studiów wykonalności itp. oraz usług Inżyniera Kontraktu, Inspektora Nadzoru, badań archeologicznych i geologicznych oraz kontroli jakościowej wykonywanych prac itp. dla zadań inwestycyjnych i remontowych realizowanych przez ZDZiT;2.Nadzorowanie kompleksowej realizacji zadań inwestycyjnych poprzez zarządzanie i monitorowanie w zakresie rzeczowym, zgodnie z harmonogramem realizacyjnym, w ramach powołanego przez przełożonych zespołu;3.Czuwanie nad prawidłowością przebiegu procesu budowlanego na etapie opracowywania dokumentacji oraz realizacji robót budowlanych w ramach prowadzonych przez wydział TD zadań;4.Monitorowanie prawidłowego sprawowania nadzoru przez podmiot pełniący funkcję Inżyniera Kontraktu i Inspektora Nadzoru, zgodnie z odpowiednimi zapisami zawartych umów;5.Udział w opracowywaniu projektów planów rozwoju sieci drogowej;6.Zlecania okresowych kontroli stanu dróg, ze szczególnym uwzględnieniem ich wpływu na stan bezpieczeństwa ruchu drogowego zgodnie z obowiązującymi przepisami;7.Udział w przygotowaniu planów finansowych rocznych i wieloletnich na podstawie uzyskanych danych wydziału oraz wniosków innych komórek organizacyjnych Zarządu w zakresie planowanych inwestycji, przebudów i remontów dróg oraz jej elementów.Oferta konkursowa szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://bip.zdzit.olsztyn.eu/pliki/NK/Og%C5%82oszenie_o_naborze_na_stanowisko_Inspektora_nadzoru_inwestroskiego_w_Wydziale_Przygotowania_Dokumentacji_i_Nadzoru.pdf
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie