Ogłoszenie numer: 4816524, z dnia 2021-06-14

Innomatyka Sp. z o.o. to grupa specjalistów ds. automatyki przemysłowej, którzy koncentrują się na kreatywnych rozwiązaniach i stosują je do złożonych projektów inżynieryjnych. Od pierwszych dni powstania firmy osiągnęliśmy wiele sukcesów w różnych projektach. Dążymy do innowacji i mamy spory potencjał intelektualny, który pozwala nam wzajemnie rozwijać się i pozycję naszej firmy. Jesteśmy dosyć młodym zespołem składającym się z osób w wieku 22-30 lat. Na chwilę obecną świadczymy usługi dla dużych klientów z branży farmaceutycznej, lakierniczej, spożywczej. Jesteśmy w województwach: warmińsko-mazurskim, pomorskim oraz mazowieckim.

Inżynier Automatyk / Programista PLC, SCADA / Menedżer Regionu

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Nr Ref.: Inno-Maz-23

Opis stanowiska

Poszukujemy nowego członka naszego zespołu.

Z czasem do Twoich zadań będzie należał cały zakres prac jaki wiąże się z automatyką przemysłową. Będzie on obejmował rozmowę z technologami, projekt systemu (schematy, projekt algorytmów sterowania), kierowanie pracami montażowymi, składanie szaf sterowniczych i programowanie PLC oraz HMI. Jak nabierzesz w tym wprawy to przejdziemy do wytwarzania wizualizacji, aplikacji dedykowanych w C/C++/C#.
Jak dojdziemy do tego miejsca to razem z nami nauczysz się zbierania danych z istniejących procesów, następnie modelowania ich w środowiskach testowych i testowania algorytmów sterowania w celu optymalizacji tych procesów.

Nie ograniczamy się do konkretnych producentów oprogramowania dzięki temu na potrzeby naszych klientów mamy bogate portfolio w obyciu z producentami wizualizacji, paneli HMI oraz sterowników PLC:

  • Allen Bradley/Rockwell
  • Woderware
  • Siemens
  • Schneider/CitectSCADA
  • i wiele innych.

W naszej firmie nie ma górnej granicy Twojego rozwoju i tym samym oczekujemy od Ciebie dużego zaangażowania i poświęcenia.

Na to stanowisko nie szukamy tylko "starych wyjadaczy" ale również "młodych gniewnych" i szczerze mówiąc na tych drugich bardziej liczymy :-)

Świeżych absolwentów szkół wyższych również zapraszamy.

Wymagania

  • Zaangażowanie;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Podstawowa znajomość programowania sterowników PLC oraz paneli HMI
  • Uprawnienia energetyczne grupa I eksploatacja (jeśli ich nie posiadasz wyślemy Cię na kurs i egzamin);
  • Chęć poznawania nowych środowisk, pozyskiwania wiedzy.

Oferujemy

  • Bardzo korzystne warunki zatrudnienia;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Rozwój swoich umiejętności;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności;
  • Szereg zaplanowanych szkoleń z oprogramowania (InTouch, CitectSCADA, Unity, Step7, TiaPortal, Somachine, Allen Bradley, FactoryTalk) oraz stosowania i optymalizacji algorytmów sterowania (PID, MRAC, IC, modelowanie);
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych;
  • Niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon, samochód służbowy).