NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Life Science, IT, Produkcja.

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Inżynier Automatyk
Miejsce pracy: Olsztyn

Zadania:
  • Utrzymanie w ruchu parku maszynowego
  • Analiza awarii, oraz wdrażanie akcji korygujących
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń
  • Udział w modyfikacjach maszyn
  • Definiowanie i ulepszania standardów dotyczących maszyn i urządzeń
  • Poprawa niezawodności i zapewnienie trwałości sprzętu zgodnie z określoną strategią konserwacji
  • Współpraca z serwisami i podwykonawcami
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższego technicznego (Mechatronika, Automatyka)
  • Wiedza na temat falowników, serwonapędów, sensoryki, układów sterowania i regulacji
  • Umiejętność programowania sterowników przemysłowych (AllenBradley, Siemens)
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczna maszyn (schematy elektryczne, schematy pneumatyczne, schematy hydrauliczne, rysunek techniczny)
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przejrzyste zasady wynagradzania uzależnione od stanowiska i wyników pracy
  • Cykl szkoleń w celu stałego podnoszenia kompetencji
  • Regularny feedback i zaangażowanie firmy w proces Twojego rozwoju
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym m.in.: dofinansowanie obiadów, opieki medycznej, sportu i rekreacji oraz pracowniczy program emerytalny, pożyczki mieszkaniowe, świadczenia dla dzieci oraz atrakcyjne rabaty w sklepach, punktach usługowych i placówkach kulturalnych
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.