ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
Inżynier Automatyk
Miejsce pracy: Olsztyn
Zakres obowiązków
  • Realizacja kompletnych projektów z zakresu modernizacji i modyfikacji układów sterowania maszyn
  • Programowanie sterowników Allan Bradley (Controllogix)
  • Parametryzacja falowników
  • Dobory AKPiA
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Przeprowadzanie testów układów sterujących
  • Uczestniczenie w uruchomieniach za granicą w Hiszpanii oraz Rumunii
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w programowaniu i modyfikacjach Controllogix (min 2 lata)
  • Doświadczenie w projektach z zakresu uruchomień
  • Język angielski na dobrym poziomie komunikacji
  • Dyspozycyjność do wyjazdów zagranicznych
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci