Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Inżynier budownictwa
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/1399
OBOWIĄZKI:
Wsparcie kierownika robót/projektu w prowadzeniu budowy, prowadzenie i rozliczanie prac firm podwykonawczych oraz dostaw wg. zawrtych umó, sporządzanie zestawień materiałowych, kompletowanie certyfikatów, deklaracji zgodności, aprobat technicznych, aktualizacja harmonogramów realizacji robót, rozruchów, dostaw urządzeń, prowadzenie gospodarki na budowie, przygotowanie kalkulacji prac zamiennych i dodatkowych, kontrolowanie zgodności wykonywanych prac z dostarczoną dokumentacją techniczną, przygotowywanie raportów dziennych z postępu prac oraz innych dokumentów niezbędnych do realizacji projektu, udział w rozruchach instalacji oraz odbiorach technicznych, naradach, zebraniach, wykonywanie innych prac na zlecenie kierownika Godziny pracy 7-15Godziny pracy 7-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Wymagania inne:

Mile widziane uprawnienia budowlane lub sanitarne

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 847 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie