Inżynier ds. projektów
Miejsce pracy: Olsztyn
Zadania:
  • Wdrażanie projektów inżynieryjno-produkcyjnych w ścisłej współpracy z zespołem projektowym
  • Harmonogramowanie, raportowanie i prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Planowanie i realizacja projektów dla procesów produkcyjnych zgodnie z zasadami Lean Manufacturing
  • Realizacja projektów z uwzględnieniem bezpieczeństwa maszyn, ergonomii oraz efektywności procesów produkcyjnych
  • Rozwiązywanie wyzwań inżynierskich oraz zarządzanie zmianami w projekcie
  • Tworzenie specyfikacji technicznych dla prowadzonych projektów
  • Weryfikowanie i analiza zebranych ofert pod kątem merytorycznym
  • Kontrola terminowości, jakości i skuteczności realizacji poszczególnych etapów zadań
  • Współpraca z dostawcami od fazy koncepcji po uruchomienie i odbiory projektu
  • Analizowanie i wdrażanie usprawnień zapewniających optymalną rentowność projektów i produkcji
  • Koordynacja i wdrażanie strategii firmowej w zakresie produkcji
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Autonomiczność i kreatywność działania
  • Umiejętności analitycznego myślenia, prezentacji i zarządzania grupą
  • Zdolność skutecznej realizacji zadań
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w przemyśle
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość oprogramowania AutoCad, MS Office
  • Mile widziana znajomość zagadnień: prowadzenia projektów, Lean Manufacturing, norm IATF 16949 oraz ISO, APQP, VDA, narzędzi 5Why, Ishikava, Pareto, FMEA.
Oferujemy:
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w anglojęzycznym środowisku
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Transparentne zasady współpracy i poszanowanie czasu prywatnego

Jeżeli szukasz pracy, w której:

  • Docenią Twoje osiągnięcia
  • Respektowany jest work-life balance
  • Zrealizujesz ambicje zawodowe
  • Panuje przyjazna atmosfera pracy
  • Zdobędziesz unikatowe doświadczenie