Rozwijaj swoją karierę i dołącz do Michelin

Firma Michelin Polska należąca do Grupy Michelin światowego lidera branży oponiarskiej prowadzi rekrutację na stanowisko

Inżynier Projektu Automatyk
Region: Olsztyn
OFERUJEMY:
  • Możliwość pracy w fabrykach Grupy Michelin w Polsce i za granicą
  • Cykl intensywnych szkoleń przygotowujących do objęcia stanowiska i stałego podnoszenia kompetencji
  • Feedback i zaangażowanie firmy w proces Twojego rozwoju
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym m.in. Dofinansowanie obiadów, opieki medycznej, sportu i rekreacji oraz pracowniczy program emerytalny, program "opony dla załogi", pożyczki mieszkaniowe, świadczenia dla dzieci oraz atrakcyjne rabaty w sklepach, punktach usługowych i placówkach kulturowych

TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:
  • Wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej: schematów elektrycznych, oprogramowania, opisów i specyfikacji technicznych
  • Współpraca z Szefami Projektów przy realizacji projektów
  • Udział w rozruchu technologicznym maszyn i urządzeń
  • Wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych
  • Wspieranie utrzymania ruchu w realizacji ich misji
OCZEKUJEMY:
  • Wykształcenia wyższego na kierunku automatyka i robotyka, mechatronika, elektryka lub innym pokrewnym ze specjalnością „automatyka przemysłowa"
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Umiejętności czytania dokumentacji elektrycznej, wskazana umiejętność tworzenia dokumentacji układów sterowania
  • Wiedzy nt. pracy silników elektrycznych prądu stałego i zmiennego oraz zasad regulacji prędkości i momentu obrotowego, wskazana znajomość napędów (np. Allen Bradley i ControlTechnique)
  • Znajomości systemów sterowania opartych na sterownikach Allen-Bradley lub Siemens
  • Wiedzy dotyczącej budowy szaf sterowniczych, wykonywania połączeń oraz diagnozowania stanów awaryjnych
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikacje w mowie i piśmie

Najnowsze oferty pracy:

  • Elektromonter Sieci Trakcyjnej - kolej / tramwaj (m/k)

    Budimex SA

    Zadania: Demontaż elementów sieci trakcyjnej Montaż konstrukcji wsporczych sieci trakcyjnej Montaż osprzętu sieci trakcyjnej Montaż sekcji uszynienia grupowego Montaż sekcji sieci trakcyjnej Regulacja sieci trakcyjnej Aplikuj jeśli: Posiadasz min. 2 lata...

  • Lekarz Neurolog

    Medicover Sp. z o.o.

    Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz elastyczne godziny...