Ogłoszenie numer: 4999913, z dnia 2021-07-08

OTOBUS

Dynamicznie rozwijająca się firma przewozowa Otobus.

Zajmujemy się transportem osób do Niemiec , Belgii , Holandii , Szwajcarii , Austrii .

Oferujemy prace w stabilnej, jednej z największych firm tego typu w Polsce.

Kierowca Busa kategorii B

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

Kierowca Międzynarodowy Kat. B. z Lublina, Olsztyna, Suwalk

Wymagania

  • DOŚWIADCZENIE W PRACY JAKO KIEROWCA!!
  • Punktualność,
  • Dyspozycyjność,
  • Czynne prawo jazdy,
  • Aktualne badania lekarskie i psychotechniczne,
  • Sumienność wykonywania obowiązków służbowych,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
  • UCZCIWOŚĆ I KULTURA OSOBISTA.

Oferujemy

  • Uwaga: potrzebujesz szybko gotówkę - wynagrodzenia wypłacane po wykonanym kursie nie musisz czekać miesiąc na wypłatę,
  • Nowy samochód na stanie kierowcy,
  • Prace w przyjaznej atmosferze,
  • Elastyczność w grafiku pracy,
  • Zapraszamy do współpracy.