Kierowca kat. C i E

Prężnie rozwijająca się organizacja świadcząca mobilne usługi medyczne poszukuje:

Zadania:

Wynagrodzenie: 4 tys. zł plus netto

Kierowca będzie odpowiedzialny miedzy innymi za transport samochodu medycznego - mammobusu pomiędzy miejscowościami, na terenie wybranych województw, prawidłowe ustawianie, przygotowanie miejsca pracy celem przyjęcia pacjentów, dbałość o czystość oraz podłączanie do prądu. Praca odbywa się w zależności od potrzeb Narodowego Funduszu Zdrowia od poniedziałku do piątku włącznie. Przestawienia mammobusu następują w godzinach wieczornych i wczesno-porannych. Dopuszcza się możliwość pracy w wybrane weekendy.

Wymagania:

Poszukujemy osób odpowiedzialnych i sumiennych potrafiących stale utrzymywać swoje stanowisko pracy w ładzie i czystości.

Oferujemy:

Proponujemy pełne wynagrodzenie powyżej średniej krajowej na umowę o pracy plus premie uznaniowe za szczególne wyniki pracy i zaangażowanie.