Eurocash Logistyka:

To nowoczesneCentra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 14 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka tworzy ponad 3500 pracowników.

Aktualnie do naszego zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca kat. C
Miejsce pracy: Olsztyn
Kluczowe Zadania:
  • Przewóz towarów zgodnie z wyznaczonym harmonogramem,
  • Realizacja dostaw towarów do klientów,
  • Załadunek i wyładunek przewożonego towaru,
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów związanych z transportem towarów.
Idealny kandydat powinien posiadać:
  • Prawo jazdy kat. C,
  • Kartę kierowcy,
  • Uprawnienia na przewóz rzeczy,
  • Mile widziane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (książeczka zdrowia).
Na tym stanowisku zapewniamy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:
    • Prywatna opieka medyczna Medicover,
    • Ubezpieczenie grupowe,
    • Karty sportowe,
    • Paczki i bony na Święta,
    • Atrakcje dla rodziny, m.in. program stypendialny i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników,
    • Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.
  • Pracę od poniedziałku do piątku (codzienny zjazd na bazę).
  • Rozbudowaną strukturę Centrum Dystrybucyjnego dająca możliwości awansu,
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, dostępne na stronie www.kariera.eurocash.pl

Najnowsze oferty pracy:

  • Operator sprzętu (walec / rozściełacz do asfaltu)

    Budimex SA

    Zadania: Wykonywanie prac bitumicznych przy pomocy walca drogowego/ rozściełacza do asfaltu Przygotowywanie wyżej wymienionego sprzętu do prac w różnych warunkach Przeprowadzenie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowania Aplikuj...

  • Kierowca C+E

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Opis stanowiska: Bezpieczny transport towarów na terenie kraju oraz za granicą, Dbanie o powierzony sprzęt i ładunek, Prowadzenie dokumentacji przewozowej, Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz czasu pracy. Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E, Doświadczenie...