Wojskowa Komenda Uzupełnień w Ostródzie
Komendant poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Kierownik kancelarii tajnej
Miejsce pracy: Ostróda
Ogłoszenie o naborze Nr 77089

Warunki pracy

  • praca w siedzibie urzędu i w terenie,

  • obsługa klienta urzędu, w tym liczne kontakty bezpośrednie i telefoniczne,

  • praca administracyjno-biurowa wykonywana z wykorzystaniem systemów i sieci teleinformatycznych,

  • praca w systemie jednozmianowym, ośmiogodzinnym (od poniedziałku do piątku od godz. 7.30. do godz. 15.30.) w oświetleniu naturalnym i sztucznym, przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy,

  • stanowisko pracy usytuowane jest na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku,wnętrze budynku: brak platformy przyschodowej dla osób niepełnosprawnych; brak pomieszczenia higieniczno-sanitarnego przystosowane dla osób niepełnosprawnych, na parter i piętro budynku - schody,

  • użytkowanie sprzętu biurowego: komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów.

Zakres zadań

  • Organizacja pracy w kancelarii.
  • Przyjmowanie, rejestrowanie, przechowywanie oraz przekazywanie materiałów jawnych otrzymywanych, wysyłanych oraz wytwarzanych na potrzeby WKU.
  • Obsługa poczty elektronicznej oraz innych urządzeń technicznych będących na wyposażeniu kancelarii, wykonywanie zadań operatora elektronicznej skrzynki podawczej (ePUAP).
  • Rozliczanie wykonawców z powierzonych im dokumentów jawnych.
  • Prowadzenie biblioteki jawnej.
  • Przygotowanie do komisyjnego niszczenia dokumentów nie mających wartości archiwalnej.
  • Rozliczanie przesyłek pocztowych.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie zadań.
  • Znajomość informatycznych pakietów biurowych.
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.
  • Systematyczność i dokładność.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Kursy w zakresie prowadzenia biblioteki.
  • Doświadczenie w pracy w instytucjach wojskowych.
  • Prawo jazdy kat. B".
  • Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa.
  • Posiadanie zaświadczenia o odbyciu szkolenia w zakresie ochrony informacji niejawnych.
  • Posiadanie zaświadczenia o ukończeniu kursu dla kierowników kancelarii tajnych.