Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Kierownik produkcji
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0395
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie zespołem pracowników, koordynowanie procesów produkcyjnych, nadzór nad realizacją zatwierdzonych planów produkcyjnych, tworzenie harmonogramów prac, nadzór nad terminową realizacją planów, raportowanie poziomu zaawansowania projektów, zapewnienie bezpiecznych warunków pracy podległego zespołu godziny pracy 8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, techniczne, kierunek: elektryczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: elektryczne
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

Doświadczenie na stanowisku kierownicznym, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz dziaania pod presją czasu, znajomość pakietu MS Office, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz miejętnośćplanowania krótko i długoterminowego.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

4 800 - 6 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie