Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu! Do Dyrekcji Budownictwa Ogólnego poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Robót ds. Instalacji Elektrycznych (m/k)
Miejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • nadzór nad wykonywaniem prac na budowie zgodnie z projektami i pozwoleniami
  • nadzór nad przestrzeganiem terminów realizacji robót zgodnie z umową i harmonogramem
  • stały nadzór nad jakością wykonywanych robót, monitorowanie usterek wykonawczych
  • analiza i optymalizacja przyjętych rozwiązań
  • koordynacja pracy podwykonawców
  • przygotowywanie materiałów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej
  • wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów
  • przygotowanie harmonogramu prac

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – specjalizacja instalacje elektryczne
  • minimum 3 letni staż pracy na stanowisko Kierownika robót ET - po uzyskaniu uprawnień
  • uprawnienia budowlane wykonawcze, elektryczne - bez ograniczeń
  • dobra znajomość obsługi MS Office, MS Project, AutoCad
  • biegła znajomość j. angielskiego
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, odpowiedzialność i dyspozycyjność, mobilność

Oferujemy:

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności
  • bardzo dobre warunki oraz narzędzia pracy
  • bogaty pakiet szkoleń w ramach Akademii Koncernu oraz kursy języków

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.