Ogłoszenie numer: 7063290, z dnia 2022-06-23

instalatorstwo sanitarne, instalacje c.o, c.w.u. oraz wod-kan

Kierownik Robót Sanitarnych

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska

  • prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym,
  • nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót,
  • koordynacja prac na budowie,
  • sporządzanie harmonogramu oraz analiza postępu wykonywanych prac,
  • sporządzanie i analiza dokumentacji technicznej,
  • monitorowanie kosztów budowy,
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
  • współpraca z inwestorem i innymi podwykonawcami,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie w zakresie instalacji sanitarnych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku wykonując instalacje wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe, klimatyzacyjno-wentylacyjne oraz cieplne,
  • mile widziana znajomość programu NORMA PRO,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu,
  • samodzielność, kreatywność i nastawienie na realizację celów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy w delegacji na terenie kraju.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o prace,
  • wynagrodzenie 6000-8000 zł netto.